Ремонт механізму регулювання (опускання) спинки дитячої коляски Anex 

Однією з найпопулярніших поломок, з якими звертаються до нас в майстерню це поломка механізму, який опускає і піднімає спинку в прогулянковому блоці. За рахунок особливостей конструкції, при сильному натисканні лопают тросики, що знаходяться всередині механізму. Для того щоб повернути регулятор спинки в робочий стан потрібна повна заміна тросиків ( придбати які ви можете тут)

Вартість деталей та роботи – 650 грн;

Час ремонту – 50-60 хвилин;

Гарантія на виконані роботи – 6 місяців;

Данна поломка часто трапляється у колясок: Noordi sole, Noordi fjord і Noordi Polaris; Anex cross і Anex sport; Junama diamond і Juanma Modena, Adamex Barletta, Adamex Pajero, Verdi Mirage та інших

Також можливий ремонт механізму складання / опускання спинки прогулянкового блоку у інших моделей колясок – подробиці можна дізнатися у майстрів по телефону.

Не обов’язково везти в майстерню всю коляску – досить прогулянкового блоку. На жаль через складність конструкції, даний вид ремонту, неможливо виконати на дому.

Також де б ви не знаходились, Ви завжди можете відправити нам Вашу коляску для якісного ремонту будь-яким зручним для Вас перевізником